İş Başvuru Formu

  Kişisel Bilgileriniz
  Adınız
  Soyadınız
  Fotoğrafınız
  Askerlik Durumunuz
  Tecil Tarihi:
  Sürücü Belgeniz
  Sınıfı:
  Fotoğrafınızı eklemeniz halinde, istihdam süreçlerimizde diğer adaylardan ayırt edilebilmeniz ve sizi hatırlayabilmemiz amacıyla fotoğrafınızın işlenmesine açık rıza vermiş sayılırsınız. Aydınlatma metnini okumak için tıklayınız.
  İletişim Bilgileriniz
  E-Posta Adresiniz
  Telefon Numaranız
  İkamet Etmekte Olduğunuz
  Şehir
  İlçe
  Adres
  Eğitim Bilgileriniz
  En Son Mezun Olunan
  Okul
  Bölüm
  Başlangıç
  Mezuniyet
  Kurs ve Eğitimler, Setifikalar
  Çalışma Deneyimi
  En Son Çalışılan Şirket Adı
  Departman
  Görev/Unvan
  Giriş Tarihi
  Çıkış Tarihi
  Halen çalışmaktaysanız boş bırakınız.
  Yabancı Dil Bilgisi
  Dil Adı

  Okuma
  Yazma
  Konuşma
  Dil Adı

  Okuma
  Yazma
  Konuşma
  Dil Adı

  Okuma
  Yazma
  Konuşma
  Dil Adı

  Okuma
  Yazma
  Konuşma
  Dil Adı

  Okuma
  Yazma
  Konuşma
  EKLE
  Sağlık Durumu
  Sağlık Durumunuzda Herhangi Bir Sorun, Geçirmiş Olduğunuz Bir Ameliyat Veya Düzenli Kullanmak Zorunda Olduğunuz Bir İlaç Var Mı?


  Açıklama:
  Geçirilmiş bir ameliyat, kronik hastalık gibi bilgilerinizi eklemeniz halinde, ilgili sağlık verilerinizin istihdam yeri ve işin niteliği bakımından iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerine yönelik teyitlerin yapılması için işlenmesine açık rıza vermiş sayılırsınız. Aydınlatma metnini okumak için tıklayınız.
  Engeliniz bulunmakta mıdır?


  Açıklama:
  Bedensel engelinize ilişkin bir bilgi eklemeniz halinde, ilgili sağlık verilerinizin İş Kanunu ve ilgili mevzuatta düzenlenen engelli çalışan istihdam etme yükümlülüğümüz uyarınca değerlendirilmek üzere işlenmesine açık rıza vermiş sayılırsınız. Aydınlatma metnini okumak için tıklayınız.
  Sabıka Kaydı
  Sabıka kaydınız


  Açıklama:
  Sabıka kaydınıza ilişkin bilgilerinizi eklemeniz halinde, işin ve görev tanımının niteliği açısından risk arz edebilecek bir hükümlülük durumunuzun olmadığına ilişkin teyitleri yapabilmemiz amacıyla ilgili bilgilerinizin işlenmesine açık rıza vermiş sayılırsınız. Aydınlatma metnini okumak için tıklayınız.
  Ekler
  Özgeçmiş
  Ön yazı
  Özgeçmişiniz ve/veya ön yazınız içeriğinde, açık rızanızın alınmasını gerektiren kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel verilerinizi paylaşmanız halinde, ilgili verilerinizin istihdam süreçlerine yönelik objektif değerlendirme yapılması amacıyla işlendiğini kabul ettiğiniz varsayılacak, gerekli olmayan bilgileriniz imha edilecektir. Aydınlatma metnini okumak için tıklayınız.