TEKNOSER

TEKNOSER
76 Hizmet Noktası
400+ BT Uzman Kadro
650+ Çalışan
2000+ Kurumsal Müşteri

1998 yılında kurulan Teknoser, Bugün, 76 hizmet noktası ve 650’den fazla çalışanıyla bilgi ve iletişim teknolojileri pazarının önde gelen sistem entegrasyon ve saha hizmetleri firmasıdır. Sektöre yön veren lider, uluslararası üretici ve çözüm sağlayıcı firmalar ile iş ortaklıkları bulunur. Sistem entegratörlüğü alanındaki uzmanlığı yerinde kurulum, bakım ve destek hizmetleri yetkinlikleri ile birleştirerek ve ülke genelindeki yaygın saha gücünü kullanarak, tüm IT hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak sunabilen bir organizasyona sahiptir.rnrnAyrıca Türkiye’nin en büyük POS Ödeme Sistemleri saha hizmetleri şirketi olarak, POS sistemlerinin hızlı servis gereksinimlerine çözüm üretir. POS ödeme sistemleri için 76 noktada hizmet veren Teknoser, 500’ün üzerinde saha personeli ile kesintisiz bakım onarım hizmetleri sunar.

teknosergroup.com

BİLYONER

Türkiye’nin ilk elektronik şans oyunları platformu

Hitay’ın kurucularından olduğu Bilyoner, Türkiye’nin ilk yasal online spor şans oyunları platformudur. 2004 yılında Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve 2006 yılında Milli Piyango Genel Müdürlüğü ile imzalanan sözleşmelerle, Spor Toto ve Milli Piyango oyunlarını oynatma hakkına sahip ilk platform olmuştur.rnrnMobil uygulamaları ve websitesi üzerinden hizmet veren Bilyoner’in 4.5 milyonun üzerinde üyesi bulunmaktadır.

bilyoner.com

BİLYONER

EXIM

EXIM

Güvenlik Çözümlerimizle fark yaratıyoruz

1988 yılında kurulan ve yenilikçilik vizyonuyla Türkiye’yi barkod uygulaması ile tanıştıran Exim, 30 yılı aşan deneyimi ile yurtiçi ve yurtdışında önemli başarılara imza atmıştır.rnrn2013 yılı içerisinde yeni bir vizyon ile yoluna daha da güçlü devam etme kararı alan Exim; Güvenlik teknolojileri konusunda çözümler sunan firma olarak faaliyetlerini değer yaratma temelli bir yaklaşımla sürdürmektedir.

exim.com.tr

AltılıGanyan

Yaptığı girişimler ve lider markalarıyla tanınan Hitay Holding, Türkiye’nin ilk online şans oyunları platformu Bilyoner’den aldığı güçle, at yarışı dünyasında heyecan yaratan AltiliGanyan.com markasını sektöre kazandırmıştır. Temellerinin atıldığı 1980 yılından bu yana Türkiye’de yenilikleri hayata geçirerek başarılı markalar yaratan Hitay Holding, girişim ekosistemini büyüten AltiliGanyan.com ile Türkiye Jokey Kulübü’nün (TJK) belirlediği programlardaki tüm yarışlara bahis yapabilme imkanı sunmaktadır.

altiliganyan.com

AltılıGanyan